نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: مشورت برای ازدواج

2539
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48103
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشورت برای ازدواج

سلام وقتتون بخیر.من ۲۷ سالمه و دو مرتبه قرار بوده که ازدواج کنم اما به یکسری دلایل ازدواجم بهم خورد.سری اول با وجود اینکه خواستگارم با خونوادش اومده بود ولی انگار کسی به این وصلت راضی نبود.که اخرش هم سر مسائل خرید عقد و اینا این وصلت بهم خورد.از این اتفاق روحیه خوبی واسه ازدواج نداشتم ولی به درخواست یکی از اشنایان یک مورد خوب معرفی شد و من هم بخاطر خوانواده خودم دیگه قبول کردم.اما زمانی که جواب های ازمایش اعتیاد اومد جواب ازمایش اون پسر مثبت شده بود و این هم باعث شد که من حاضر به ازدواج نشم.اکنون هم حال روحی مساعدی برای ازدواج ندارم اما بخاطر اینکه فرزند اخر خانواده هستم و تمام خواهرانم ازدواج کرده اند احساس ترس دارم که نکند من نتوانم ازدواج کنم و بخت من سیاه باشه. حالا از شما کمک میخوام که بگویید با این اتفاقاتی که برای من افتاده آیا واقعا میتونم ازدواج کنم؟
    ویرایش توسط MohsenPSY : 05-14-2022 در ساعت 10:13 AM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47471
    تشکـر
    1
    تشکر شده 29 بار در 29 پست
    میزان امتیاز
    3

پاسخ : مشورت برای ازدواج

نقل قول نوشته اصلی توسط raziiiiiiiiiyeh نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر.من ۲۷ سالمه و دو مرتبه قرار بوده که ازدواج کنم اما به یکسری دلایل ازدواجم بهم خورد.سری اول با وجود اینکه خواستگارم با خونوادش اومده بود ولی انگار کسی به این وصلت راضی نبود.که اخرش هم سر مسائل خرید عقد و اینا این وصلت بهم خورد.از این اتفاق روحیه خوبی واسه ازدواج نداشتم ولی به درخواست یکی از اشنایان یک مورد خوب معرفی شد و من هم بخاطر خوانواده خودم دیگه قبول کردم.اما زمانی که جواب های ازمایش اعتیاد اومد جواب ازمایش اون پسر مثبت شده بود و این هم باعث شد که من حاضر به ازدواج نشم.اکنون هم حال روحی مساعدی برای ازدواج ندارم اما بخاطر اینکه فرزند اخر خانواده هستم و تمام خواهرانم ازدواج کرده اند احساس ترس دارم که نکند من نتوانم ازدواج کنم و بخت من سیاه باشه. حالا از شما کمک میخوام که بگویید با این اتفاقاتی که برای من افتاده آیا واقعا میتونم ازدواج کنم؟
    خب دیگه تقصیر خودته قبول نکردی معتاد بود بالاخره ترک میکرد یا اصلا ترک نمیکرد چی میشد مثلا .اصلا به حرف مردم گوش ندید نترسید ازدواج کنید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40604
    تشکـر
    214
    تشکر شده 139 بار در 101 پست
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط raziiiiiiiiiyeh نمایش پست ها
    سلام.
    دقت کنید اگر کسی اعتیاد دارد به این فکر نکنید که بعد از ازدواج ترک میکند. و یا بتوانید او را تغییر دهید.
    یک ازدواج خوب خیلی به انسان کمک میکند ولی یک ازدواج بد زندگی شما را تباه میکند. در ازدواج به معیارهایتان دقت کنید حتما مشاوره پیش از ازدواج بگیرید و چشم خود را روی حقیقت نبندید
    با کسی که ازدواج میکنید زندگی میکنید و فرد تغییر کمی میکند. اینگونه نیست که با کسی اردواج کنید و آنگونه که بخواهید او را تغییر دهید و با او زندگی کنید
    برای مشاوره ازدواج هم مرکز مشاوره ستاره ایرانیان پیشنهاد میشود

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40604
    تشکـر
    214
    تشکر شده 139 بار در 101 پست
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط saberkhan نمایش پست ها
    خب دیگه تقصیر خودته قبول نکردی معتاد بود بالاخره ترک میکرد یا اصلا ترک نمیکرد چی میشد مثلا .اصلا به حرف مردم گوش ندید نترسید ازدواج کنید
    چرا بد راهنمایی میکنید؟! ازدواج چشم و گوش بسته زندگی فرد را تباه میکند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

من، هم، که، این،

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد